kontakt@efekt-prawko.pl Burzyńskiego 10 Gdańsk-Zaspa +48 513-099-410

BLOG

20-07-2022

Pas ruchu na egzaminie na prawo jazdy

W tym wpisie przedstawię Ci dokładnie jakie są kryteria, procedurę egzaminacyjną oraz najczęstsze błędy i wskazówki, które pomogą Ci wykonać drugie zadanie egzaminacyjne na prawo jazdy jakim jest ruszanie z miejsca i jazda pasem ruchu do przodu i tyłu.

10-05-2022

Regulacja przepisów dotycząca hulajnóg elektrycznych

Zgodnie z najnowszymi aktualizacjami przepisów dotyczących ruchu drogowego zostały określone zasady i ograniczenia dotyczące hulajnóg elektrycznych i sposobów ich użytkowania. W tym wpisie opiszę w skrócie najważniejsze informacje, które każdy użytkownik powinien znać :)

28-03-2022

Czy w Gdańsku trudno zdać egzamin na prawo jazdy?

Podczas kursu prawa jazdy kończąc szkolenie i zdając egzaminy wewnętrzne na pewno zastanawiasz się, jak przebiega egzamin państwowy, kiedy się odbędzie i czego się spodziewać. W tym wpisie przedstawię Ci to co najważniejsze i na co zwracać uwagę abyś nie był zaskoczony/a.

22-03-2022

Płyny w Kia Rio

W tym artykule przedstawię Ci wszystkie potrzebne informacje dotyczące płynów eksploatacyjnych występujących w samochodzie, opiszę jak we właściwy sposób sprawdzić ich poziom oraz do czego w ogóle są Nam potrzebne.

15-03-2022

Światła w Kia Rio

Chcielibyśmy w tym poście przestawić wszystkim zainteresowanym, w jaki sposób włącza się każdy typ świateł na przykładzie samochodu szkoleniowego jak i egzaminacyjnego w PORD w Gdańsku jakim jest Kia Rio.

05-11-2021

Czym jest dokument PKK?

Profil Kandydata na Kierowcę (PKK) to elektroniczny dokument, który jest generowany w systemie przez wydział komunikacji starostwa powiatowego.

18-09-2021

Jak zdobyć prawo jazdy?

Na samym początku musisz iść do lekarza uprawnionego do badania kierowców, którzy przeprowadzi badanie i wystawi orzeczenie uprawniające do rozpoczęcia kursu. Nasza szkoła współpracuje z lekarzem i pomożemy w kontakcie z Nim.

17-09-2021

Jak umówić się na egzamin państwowy w PORD

Na egzamin umówisz się przez internet, najlepiej bezpośrednio przez stronę PORD link