kontakt@efekt-prawko.pl Burzyńskiego 10 Gdańsk-Zaspa +48 513-099-410

Opinie Klientów EFEKT

Otrzymane opinie od Naszych kursantów są najlepszą rekomendacją do wyboru Naszej szkoły jazdy w Gdańsku !

ikon

Bardzo dobre przygotowanie do egzaminu na prawo jazdy. Super instruktorzy. Dokładne tłumaczenie i dużo cierpliwości. Pozdrawiam Pana Damiana, świetny instruktor;)

Marcelina
ikon

Szczerze polecam ! Pan Roman i Pan Damian najlepsi z najlepszych :)! Duża cierpliwość ogromne wsparcie i przede wszystkim bardzo ale to bardzo miły i bezstresowy czas za kierownica !:) oby więcej takich instruktorów ! Dziękuje !

OlaCh
ikon

Profesjonalne podejście do kursanta, zawsze przyjazna atmosfera i co najważniejsze świetne przygotowanie do egzaminu! Gorąco polecam, Pan Damian klasa!

Wiktor
ikon

Dziękuję bardzo za zrozumiałe prowadzenie lekcji i bardzo dobre przygotowanie do egzaminu w PORDzie

Andrzej Byelokon
ikon

Dziękuję za przygotowanie mojej osoby do egzaminu państwowego który zdałam za 1 razem. Jeździłam dosłownie tam gdzie z Panem z małymi wyjątkami. Jeszcze raz Panie Romanie bardzo dziękuję i z pewnością polecę szkołę EFEKT.

Zuzanna
ikon

Jestem po zdanym egzaminie za pierwszym razem do którego przygotował mnie Pan Roman ,który ma świetne podejście do kursanta, potrafiący dobrze wszystko wytłumaczyć, sympatyczny i uśmiechnięty.

Marlena K.
ikon

Miły instruktor, wyrozumiały i z poczuciem humoru 🙂 Bardzo efektywna nauka, mimo dużego stresu oba egzaminy zdane za 1 razem! Polecam wszystkim!

Agnieszka
ikon

Pan Roman świetny instruktor. Bardzo dobre przygotowanie do egzaminu teoretycznego jak i praktycznego. Bardzo dobra atmosfera podczas jazd. Generalnie polecam wszystkim.

Szymon
ikon

Korzystałem z jazd dodatkowych (prawo jazdy już miałem) ponieważ miałem wieloletnią przerwę. Ale z całym sercem polecam tą szkołę jazdy nowym kursantom. Bardzo dobry instruktor Pan Roman.

Marian