📧 kontakt@efekt-prawko.pl 📍 Burzyńskiego 10 Gdańsk-Zaspa ☎+48 513-099-410

Ile kosztuje egzamin w PORD w Gdańsku?

04-02-2023 Efekt

Na dzień dzisiejszy (4.02.2023r) ceny egzaminu na prawo jazdy w PORD w Gdańsku wyglądają następująco:

  • Koszt egzaminu teoretycznego na prawo jazdy kat.B wynosi 30 zł.
  • Koszt egzaminu praktycznego na prawo jazdy kat.B wynosi 140 zł.

Najaktualniejsze informacje dotyczące kosztów egzaminów znajdziesz bezpośrednio na stronie PORD w Gdańsku Link.

Aby przystąpić do egzaminu państwowego musisz mieć ukończone szkolenie w Twojej szkole jazdy i tutaj mamy dwie drogi:

1. Jeżeli uczestniczysz w kursie e-learningowym to na egzamin teoretyczny umawiasz się jak tylko opanujesz materiał szkoleniowy. Aby umówić się na egzamin teoretyczny będziesz potrzebować : Numeru PKK oraz konta na stronie internetowej info-car.pl (Twoimi danymi do rejestracji będzie ww. numer PKK oraz Twój numer PESEL). Po zdaniu egzaminu teoretycznego w PORD musisz zgłosić się do Twojej szkoły jazdy i rozpocząć naukę w części praktycznej. Po ukończeniu szkolenia i zdaniu egzaminu wewnętrznego szkoła jazdy zaktualizuje Twój profil i będziesz mieć możliwość umówienia się na część praktyczną w PORD w Gdańsku.

2. Jeżeli uczestniczysz w kursie stacjonarnym (uczęszczasz na wykłady w szkole jazdy) zarówno do części teoretycznej i praktycznej egzaminu państwowego możliwość zgłoszenia się na egzamin państwowy występuje dopiero po ukończeniu części teoretycznej i praktycznej w szkole jazdy oraz zdaniu egzaminów wewnętrznych (teoria i praktyka).

Wszystkie formalności związane z terminem i płatnościami można zrealizować za pośrednictwem strony www.info-car.pl , która jest ogólnopolską platformą wspomagającą zarówno obsługę związaną z prawem jazdy oraz rejestracją pojazdu, a także uprawnieniami np. ADR.

25-04-2023

Jak zdać egzamin i zdobyć prawo jazdy kat.B?

Aby zdać egzamin na prawo jazdy, należy przejść przez kilka etapów. Poniżej przedstawiam krok po kroku, co powinieneś zrobić, aby z powodzeniem zdać egzamin na prawo jazdy: 1. Wybierz kategorię prawa jazdy: W zależności od tego, jakiego pojazdu chcesz prowadzić, wybierz odpowiednią kategorię prawa jazdy (np. A - motocykle, B - samochody osobowe, C - samochody ciężarowe itp.).

22-04-2023

Jaką szkołę jazdy wybrać w Gdańsku?

Wybór szkoły jazdy jest ważnym krokiem w nauce prowadzenia samochodu. Oto kilka kroków, które pomogą Ci wybrać odpowiednią szkołę jazdy:

13-03-2023

Ile kosztuje kurs na prawo jazdy w Gdańsku?

W tym wpisie przedstawie Ci wszystkie informacje dotyczące kosztów na jakie musisz się przygotować wybierając się na kurs prawa jazdy oraz jakie kryteria musisz spełniać. Uzyskasz tu kompletną instrukcję i odpowiedzi na pytania.

Od października wykłady na Chełmie będą odbywać się w poniedziałki, środy i piątki w godzinach 17:00-19:00