📧 kontakt@efekt-prawko.pl 📍 Burzyńskiego 10 Gdańsk-Zaspa ☎+48 513-099-410

Jaką szkołę jazdy wybrać w Gdańsku?

22-04-2023 Efekt

Wybór szkoły jazdy jest ważnym krokiem w nauce prowadzenia samochodu. Oto kilka kroków, które pomogą Ci wybrać odpowiednią szkołę jazdy:

1. Zbierz rekomendacje: Poproś znajomych, rodzinę czy współpracowników o polecenie dobrej szkoły jazdy. Możesz też sprawdzić opinie w internecie, na forach czy portalach społecznościowych. W Naszej szkole jazdy stawiamy na zadowolenie kursantów i ich bezpieczną jazdę samochodem. Sprawdź Nasze rekomendacje na Google, portalu Superprawojazdy i Trójmiasto.pl. Nasze opinie.

2. Sprawdź lokalizację: Wybierz szkołę jazdy w dogodnej lokalizacji, aby ułatwić sobie dojazd na zajęcia teoretyczne i praktyczne. Naszymi lokalizacjami jest głównie Chełm, przy ulicy Dragana 25/26 (Osiedlowy Klub ALF, mieści się obok Lidla) oraz Ujeścisko, przy ulicy Człuchowskiej 6 (Szkoła Podstawowa nr.12). Dojedziesz do Nas bez problemu komunikacją miejską, najwygodniejszą opcją jest tu tramwaj numer 2,3,6,7,11.

3. Porównaj ceny: Sprawdź, jakie są opłaty za kursy praktyczne i teoretyczne, egzaminy oraz ewentualne dodatkowe koszty. Pamiętaj, że najtańsza oferta nie zawsze jest najlepsza – warto zwrócić uwagę na jakość oferowanego kursu. W Naszej ofercie posiadamy w atrakcyjnych cenach kursy prawa jazdy dopasowane do Ciebie : kursy stacjonarne, kursy e-learningowe czy też kursy weekendowe (gdzie teorię zrobisz w dwa tygodnie) ! Nasz cennik.

4. Sprawdź flotę pojazdów: Upewnij się, że szkoła jazdy oferuje nowoczesne i dobrze utrzymane samochody, które zapewnią komfort nauki jazdy. W Naszej szkole posiadamy samochody Kia Rio oraz Toyotę Yaris z automatyczną skrzyą biegów. Kie są identyczne jak te, które spotkasz na egzaminie państwowym, Toyotę podstawimy Ci na egzamin, żebyś mógł(a) zdawać na tym aucie, na którym się uczyłeś(aś) Każdego dnia dbamy o nie, aby były dla Ciebie bezpieczne, w pełni sprawne i czyste.

5. Poznaj instruktorów: Umów się na spotkanie z instruktorem lub instruktorami, którzy będą prowadzić zajęcia. Upewnij się, że są kompetentni, cierpliwi i komunikatywni, aby zapewnić skuteczną naukę. Spotkasz u Nas samych profesjonalistów, którzy wprowadzą Cię i nauczą jeździć samochodem. Zaufało Nam już ponad 1000 osób, które chętnie dzielą się swoimi opiniami w internecie i są już kierowcami. Pamiętaj, że jesteśmy od tego, żeby Ci pomóc i odpowiedzieć na wszystkie nurtujące Cię pytania.

6. Zorientuj się w programie nauczania: Sprawdź, czy szkoła jazdy oferuje kompleksowy program nauczania, obejmujący zarówno zajęcia teoretyczne, jak i praktyczne, zgodnie z obowiązującymi przepisami. Jeżeli tylko są wprowadzane jakieś zmiany w przepisach lub systemie egzaminowania poinformujemy Cię o wszystkich nowinkach. Na bieżąco śledzimy przepisy i pokazujemy jak to wygląda w praktyce.

7. Sprawdź wyniki egzaminów: Dobrym wskaźnikiem jakości szkoły jazdy są wysokie statystyki zdawalności na egzaminach państwowych. Warto sprawdzić te informacje przed podjęciem decyzji. Na Naszym blogu pisałem szerzej o samej zdawalności w Gdańsku. Naszą misją jest przede wszystkim nauczyć Cię jeździć samochodem, radzić sobie ze stresem i przejść egzamin bez problemów. Dostaniesz od Nas mnóstwo informacji i wskazówek na co uważać i na co zwracać szczególną uwagę podczas egzaminu. Więcej informacji.

8. Elastyczność: Upewnij się, że szkoła jazdy oferuje elastyczne godziny zajęć, które będą pasować do Twojego harmonogramu. Nasi instruktorzy pracują od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-19:00 oraz w weekendy według dyspozycyjności. Podczas pierwszego spotkania praktycznego ustalicie ze sobą wspólnie plan i terminy Waszych spotkań.

Kierując się powyższymi kryteriami, będziesz w stanie wybrać odpowiednią szkołę jazdy, która zapewni Ci skuteczną i przyjemną naukę prowadzenia samochodu.

Zapraszamy do kontaktu - jesteśmy do Twojej dyspozycji !

25-04-2023

Jak zdać egzamin i zdobyć prawo jazdy kat.B?

Aby zdać egzamin na prawo jazdy, należy przejść przez kilka etapów. Poniżej przedstawiam krok po kroku, co powinieneś zrobić, aby z powodzeniem zdać egzamin na prawo jazdy: 1. Wybierz kategorię prawa jazdy: W zależności od tego, jakiego pojazdu chcesz prowadzić, wybierz odpowiednią kategorię prawa jazdy (np. A - motocykle, B - samochody osobowe, C - samochody ciężarowe itp.).

22-04-2023

Jaką szkołę jazdy wybrać w Gdańsku?

Wybór szkoły jazdy jest ważnym krokiem w nauce prowadzenia samochodu. Oto kilka kroków, które pomogą Ci wybrać odpowiednią szkołę jazdy:

13-03-2023

Ile kosztuje kurs na prawo jazdy w Gdańsku?

W tym wpisie przedstawie Ci wszystkie informacje dotyczące kosztów na jakie musisz się przygotować wybierając się na kurs prawa jazdy oraz jakie kryteria musisz spełniać. Uzyskasz tu kompletną instrukcję i odpowiedzi na pytania.