📧 kontakt@efekt-prawko.pl 📍 Burzyńskiego 10 Gdańsk-Zaspa ☎+48 513-099-410

Jak zdobyć prawo jazdy?

18-09-2021 Piotr
Co muszę zrobić, żeby uzyskać prawo jazdy ?
  1. Na samym początku musisz iść do lekarza uprawnionego do badania kierowców, którzy przeprowadzi badanie i wystawi orzeczenie uprawniające do rozpoczęcia kursu. Nasza szkoła współpracuje z lekarzem i pomożemy w kontakcie z Nim.
  2. Udaj się do wydziału komunikacji i złóż wniosek o PKK ( link do opisu PKK)
  3. Gdy uzyskasz swój numer PKK przekaż go Nam żebyśmy mogli zarejestrować Cię w systemie.
  4. Wybierz, jak chcesz realizować szkolenie :

Opcja 1 : Odbędziesz szkolenie teoretyczne w wymiarze 30 godzin lekcyjnych (45 min), po którym będziesz musiał przystąpić do egzaminu sprawdzającego w formie testu. Następnie przystąpimy do części praktycznej, również będzie to 30 godzin zegarowych (60 min) zajęć gdzie będziemy uczyć się wspólnie techniki kierowania pojazdem oraz prawidłowego i bezpiecznego wykonywania manewrów w ruchu miejskim. Po odbyciu tej części odbędzie się na egzamin wewnętrzny. Pozytywny wynik obu egzaminów zakończy Twoje szkolenie w Naszym ośrodku i pozwoli Ci umówić się na egzamin państwowy w Pomorskim Ośrodku Ruchu Drogowego (PORD).

Opcja 2 : Udostępnimy Ci materiały do samodzielnej nauki, E-learningowo samodzielnie przygotujesz się z części teoretycznej do egzaminu i za pomocą numeru PKK możesz już wtedy umówić się na egzamin państwowy do PORD. Po zdaniu egzaminu państwowego zaprosimy Cię do Nas na odbycie części praktycznej tj. 30 godzin zegarowych (60 min) zajęć w ruchu miejskim oraz egzamin wewnętrzny z części praktycznej. Po zdaniu egzaminu u Nas będziesz mieć możliwość umówienia się na egzamin państwowy w PORD i po jego zdaniu zdobędziesz swoje prawo jazdy.

  1. Zdobywając pozytywny wynik egzaminu państwowego w PORD zgłoś się do wydziału komunikacji i opłać wyrobienie dokumentu prawa jazdy. Dostaniesz informację kiedy Twój dokument będzie gotowy do odbioru.
  2. Odbierz dokument prawa jazdy i już samodzielnie pokonuj kilometry za kierownicą swojego samochodu !

25-04-2023

Jak zdać egzamin i zdobyć prawo jazdy kat.B?

Aby zdać egzamin na prawo jazdy, należy przejść przez kilka etapów. Poniżej przedstawiam krok po kroku, co powinieneś zrobić, aby z powodzeniem zdać egzamin na prawo jazdy: 1. Wybierz kategorię prawa jazdy: W zależności od tego, jakiego pojazdu chcesz prowadzić, wybierz odpowiednią kategorię prawa jazdy (np. A - motocykle, B - samochody osobowe, C - samochody ciężarowe itp.).

22-04-2023

Jaką szkołę jazdy wybrać w Gdańsku?

Wybór szkoły jazdy jest ważnym krokiem w nauce prowadzenia samochodu. Oto kilka kroków, które pomogą Ci wybrać odpowiednią szkołę jazdy:

13-03-2023

Ile kosztuje kurs na prawo jazdy w Gdańsku?

W tym wpisie przedstawie Ci wszystkie informacje dotyczące kosztów na jakie musisz się przygotować wybierając się na kurs prawa jazdy oraz jakie kryteria musisz spełniać. Uzyskasz tu kompletną instrukcję i odpowiedzi na pytania.

Od października wykłady na Chełmie będą odbywać się w poniedziałki, środy i piątki w godzinach 17:00-19:00