kontakt@efekt-prawko.pl Burzyńskiego 10 Gdańsk-Zaspa +48 513-099-410

Jak umówić się na egzamin państwowy w PORD

17-09-2021 Piotr

Na egzamin umówisz się przez internet, najlepiej bezpośrednio przez stronę PORD link (https://pord.pl/zapisy-na-egzamin-on-line/)

Potrzebne będą następujące dane : imię, nazwisko, PESEL oraz numer PKK.

Wymagane będzie jednorazowe utworzenie konta na stronie www.info-car.pl, która obsługuje system rejestracji i przeprowadzi Cię krok po kroku w tym procesie i pozwoli wybrać w kalendarzu najbliższy oraz najbardziej dogodny dla Ciebie termin. Oprócz samej rejestracji zrealizujesz za jej pośrednictwem płatności za egzamin państwowy.

10-05-2022

Regulacja przepisów dotycząca hulajnóg elektrycznych

Zgodnie z najnowszymi aktualizacjami przepisów dotyczących ruchu drogowego zostały określone zasady i ograniczenia dotyczące hulajnóg elektrycznych i sposobów ich użytkowania. W tym wpisie opiszę w skrócie najważniejsze informacje, które każdy użytkownik powinien znać :)

28-03-2022

Czy w Gdańsku trudno zdać egzamin na prawo jazdy?

Podczas kursu prawa jazdy kończąc szkolenie i zdając egzaminy wewnętrzne na pewno zastanawiasz się, jak przebiega egzamin państwowy, kiedy się odbędzie i czego się spodziewać. W tym wpisie przedstawię Ci to co najważniejsze i na co zwracać uwagę abyś nie był zaskoczony/a.

22-03-2022

Płyny w Kia Rio

W tym artykule przedstawię Ci wszystkie potrzebne informacje dotyczące płynów eksploatacyjnych występujących w samochodzie, opiszę jak we właściwy sposób sprawdzić ich poziom oraz do czego w ogóle są Nam potrzebne.